Organisatie

Bestuur Stichting Combibaan Hengelo (SCH)

Voorzitter: Yme Drost  voorzitter@combibaanhengelo.nl   
Penningmeester:  André de Jong penningmeester@combibaanhengelo.nl  
Secretaris: Nico Groenendijk  secretaris@combibaanhengelo.nl  
       

Contactpersoon verhuur/gebruik Combibaan:

Gerard Ruiter
info@combibaanhengelo.nl  
       
 

Beheer clubgebouw/kantine:

 
 Carla Laagland
074-250 2059/
06-49336948  
carla.laagland@outlook.com
 
       

Website beheer:



 
Bob Groenewoud & 
 webmaster@combibaanhengelo.nl
 
 Brigitte Huttenhuis      
 

Sponsoring:

     
Pieter Oosterhof
 sponsorcommissie@hijc.nl  

 

 

Organisatie Natuurijs door de Hengelose IJsclub 

 

Coördinatie Natuurijs

Jan Lammerink:     074-2777944                  j.lammerink@kpnplanet.nl 
Henk Abbink: 06-53357070 fam.abbink@hetnet.nl
Jan Woelders    
Edie Bruns    
Ben Rouweler



 

Coördinatie kassa bezetting bij Natuurijs

Carla van der Ham  074-2780270.      
cvfvanderham@gmail.com
     
 

Coördinatie kantine bezetting bij HIJC activiteiten

 Carla Laagland
 074-2502059 carla.laagland@outlook.com
     
 

Seizoenkaarten Natuurijs

Gerard Ruiter
 seizoenkaarten@combibaanhengelo.nl